עבודה בלונדון

עבודה באפריקה

רוצים לעבוד בארץ הספארי? אנחנו לא מדברים על עבודה ברמת גן. אפריקה ידועה במרחבים האקזוטיים שלה ומציעה הזדמנות של פעם בחיים! בואו לעבוד ביבשת השחורה במכירות בקניונים מפוארים ומאובטחים שבדרום אפריקה ואולי גם ליצור הזדמנות להתחכך עם האוכלוסייה המקומית (יש הרבה יהודים עשירים כקורח באזור דרום אפריקה). ולא, אנחנו לא סוקרים עבודות של שכירי חרב...

 
פרסום בלוח עבודות
 

מידע על עבודה באפריקה

עבודה בעגלות בדרום אפריקה

עבודה בעגלות בדרום אפריקה

אפריקה היא הזהב החדש של מחפשי עבודה בחו"ל ואלטרנטיבות ראויות לעבודה בארה"ב אשר סוגרת אט אט את שעריה. קבלה לעבודה בעגלות בדרום אפריקה פשוטה יחסית וחוסכת מכם את מ...

להמשך לחץ

רוצה לעבוד באפריקה?
אפריקה (בעיקר דרום אפריקה), ניחנת במה שארצות אחרות לא ניחנות: מצד אחד, מעמד פועלים נחות ביותר שמאופיין בעוני מרוד שבקושי מרוויח את לחמו. ומצד שני, ופה אתם יכולים להיכנס לתמונה, אנשים עשירים כקורח עם מכוניות ובתי פאר! אותם עשירים יכולים לשלם הון יקר לשרותים ועל המוצרים שאתם יכולים להציע ותוכלו למצוא את עצמכם מרוויחים מעל ומעבר למצופה בתוך זמן קצר.

במה ניתן לעבוד באפריקה?
כדי להגיע למשכורת פוטנציאלית חלומית, ניתן לעבוד בציורי שמן ובמכירות בעגלות. התנאים הנלווים לכך הם לגור בדירה שכורה עם רכב צמוד. מכיוון שהבדל המעמדות הוא כה עצום, הקונים הפוטנציאלים הם רוב הפעמים (אם לא הרוב המוחלט) עשירי המדינה הבאים לקנות באופן יומיומי. אתם תוכלו להציע את מוצרי ים המלח, מכשירי קוסמטיקה ושיער בנישת מכירות בעגלות ולשם כך יוצמדו אליכם טובי המוכרים על מנת שתוכלו להשתפשף בתחום. בהקשר לעבודה בציורי שמן תוכלו לעבור מדלת לדלת (אך ורק בשכונות פאר מוגנות) ולמכור באופן פרונטלי ואווירה נינוחה בבית הלקוח. דרום אפריקה היא מדינה בעלת פוטנציאל רב לעבודה בתחום המכירות, היות ורבים בוחרים להגיע לעבודה בארה"ב, אירופה או אוסטרליה ולכן יש בה פחות תחרות מבחינת מוכרים וחברות עגלות.

איך ניתן לעבוד באפריקה באופן חוקי?
על מנת להבין את הרעיון הביורוקרטי של מדינת אפריקה, אתם מוזמנים לקרוא את המאמר בנושא עבודה בחו"ל בחברה חוקית, מאמר אשר יעזור לכם להבין את תהליך הכניסה לעבודה חוקית בדרום אפריקה.