עבודה בלונדון

אופר ישראל - אופר בארה"ב

אופר באמריקה - לשנה הטובה בחייך

אופר באמריקה

הארגון "אופר אין אמריקה" שלח ב 14 השנים האחרונות אלפי בנות מישראל לעבוד כאופר בארה"ב.

כלל הבנות עוברות הכנה והדרכה מלאה לפני הנסיעה, את לא לבד - אנחנו תלווה אותך בכל שלב בתהליך - מילוי הטפסים, קבלת ויזת העבודה, מציאת המשפחה המתאימה, כרטיס הטיסה לארה"ב ועד החזרה הביתה. אנו עובדים אל מול השגרירות האמריקאית במשך שנים רבות ובעלי ניסיון בהסדרת אישורי העבודה המתאימים. בנוסף, חשוב שתדעי - גם אם קיבלת בעבר סירוב לויזת תייר , בעזרתנו – לרוב תקבלי ויזת עבודה חוקית לעבודה המדוברת!

התוכנית נמצאת תחת פיקוח הממשל הפדראלי האמריקאי, ומאושרת ע"י שגרירות ארה"ב בישראל. למשתתפות בתכנית יש מעמד כמו של כל עובדת בארה"ב כולל Social Security Card וויזת עבודה. אנו מדריכים ומלווים באופן אישי וצמוד את כל המועמדות עד להוצאת הוויזה המיוחלת והאישורים המתאימים. אחד היתרונות בתכנית, הוא שבנוסף לשכר המתקבל, אין צורך בשום תשלום עבור השהות, הביטוחים, הרכב, הכלכלה, המגורים, הלימודים וכדומה. למעשה, אינך צריכה לשלם אותם מאחר והמשפחה המארחת ממנת את הכול עבורך.

העבודה כוללת טיפול והשגחה על ילדים בלבד (עד 45 שעות שבועיות לכל היותר). כמובן שניתנת הדרכה על רזי העבודה והסבר מקיף על מנת שיהיה לך את כל המידע הדרוש. תנאי העבודה מעולים וחשוב לנו שתרגישי בבית גם בחו"ל: המגורים נוחים ומרווחים לרוב באגף דיור נפרד בבית המשפחה המארחת וכוללים כלכלה מלאה, שכר משתלם, לרוב רכב צמוד, טלפון סלולארי עם מספר בארה"ב ויחס חם ומסור לאורך כל הדרך.

על מנת להקל על הנחיתה ולהבטיח את שהותך הנעימה והבטוחה, המשפחות המעסיקות עוברות אצלנו סינון קפדני. כמובן שהינך משוחחת עם כל משפחה לפני הנסיעה ומאשרת אותה כמתאימה לדרישותיך על פי שיחתכם. הארגון בארה"ב יעמוד לצידך במהלך כל השנה עם פעילות חברתית בין כל האופריות באזור, מפגשים חודשיים, 4 ימי הדרכה בניו יורק בהגעה, איסוף משדה התעופה ועוד.

תמונה:מתוך:
אופר באמריקה

אצלנו תקבלו:


ביטוח רפואי מקיף הכולל ביטוח אישי, וביטוח תאונות וכדומה.

הדרכה צמודה במשך כל התקופה ומענה זמין לכל בעיה/שאלה שעולה.

אפשרות לחודש טיול בסיום תקופת ההעסקה.

שבוע עבודה קצר - עד 5 וחצי ימים בלבד.

כרטיס טיסה לארה"ב וחזרה !

ויזת עבודה מלאה ומאושרת המאפשרת עבודה חוקית בארה"ב !

מלגת לימודים במכללה אמריקאית בתקופת ההעסקה - עד 5 שעות שבועיות.
רוצה לדעת עוד?

צור קשר עם
אופר ישראל - אופר בארה"ב

מלא פרטיך בטופס הבא ונציגי אופר ישראל - אופר בארה"ב יחזרו אליך עם תשובות לכל השאלות
תחילת עבודה מיידית