עבודה בלונדון

Deja vu cosmetics

עבודה מועדפת גם בחו"ל

deja vu cosmetics

DEJAVU  - נוסדה לפני כ-10 שנים ומתמחה במכירות בקניונים ברחבי ארה"ב. אנו מתמחים במכירת מוצרי קוסמטיקה וטיפוח מים המלח. החברה מתפרשת בלמעלה מ-30 נקודות מכירה שונות ברחבי החוף המזרחי בארה"ב, ומעסיקה מעל 50 עובדים. כחברה גדולה וותיקה עם הצלחות מוכחות לאורך שנים DEJAVU ועובדיה נהנים מהמיקומים הטובים ביותר בעמדות המכירה הטובות ביותר. הדבר ניכר בכמות המכירות והרווחים.אנו מאמינים בחשיבה חיובית ואנרגטית אשר מלווה אותנו לאורך כל הדרך. ומזמינים אתכם להצטרף לגל ההצלחה לניסיון ולוותק של משפחת DEJAVU.

האמריקאים יודעים לחיות, בגלל זה יש להם סופ"ש ארוך – משישי עד ראשון ואלה גם הימים החזקים של המכירות והזדמנות לעשות הרבה כסף. אצלנו עובדים חמישה וחצי ימי עבודה בשבוע, יום אחד בשבוע מגיע גם לך חופש לנוח, לטייל לעשות שופינג או כל דבר שמתחשק לך ...עם רכב צמוד. שומרי שבת יוכלו לקבל את החופשה בשבת ולעבוד עד שעתיים לפני כניסתה ביום שישי.

גולת הכותרת שלנו זה הוותק והניסיון המקצועי (10 שנים לא בא ברגל!!!!). הכשרה איכותית לעבודה בעגלות עושה את ההבדל בין מוכר טוב לבין תותח מכירות. אצלנו תקבל הכשרה מקיפה החל מלימוד צמוד של נאום המכירות, טכניקה לעצירת לקוחות, הגדלת מכירות והכי חשוב הסוד לשמירה על אנרגיות שזה המפתח שלך להצלחה במכירות.

אנחנו דואגים להעניק לך את כל התנאים להצליח ותוצאות נראות בשטח, עובד ב-DEJAVU מרוויח בין $4000 -$6000 בחודש! בכל ימות השנה. בתקופת החגים השמים הם הגבול... המשכורת ניתנת אחת לשבועיים והיא מורכבת מעמלות מכירות אישיות של כל עובד. על מכירות של עד $250 ביום - 25%, מעל $250- 30%, בונוסים ותמריצים יומיומיים ושבועיים לעובדים מצטיינים ניתנים באופן קבוע.

תמונה:מתוך:

deja vu cosmetics

הדירות שלנו יושבות בקומפלקסים מאורגנים למופת באזורים מעולים 4 חבר´ה חולקים דירה ונהנים ממתקני הקומפלקס: טלפון, מכונת כביסה ומייבש, הסקה מרכזית אינטרנט חדר כושר, בריכה, וג´קוזי – ערוץ החיים הטובים. לכל זוג מסובסד ע"י החברה רכב צמוד מהשכרה, המשמש אתכם להגיע לעבודה ובחזרה וכמובן לבילויים ולצרכים האישיים. הרכבים מבוטחים לכל נהג עם רישיון ישראלי. (בכל הנוגע לביטחונכם אנו לא מתפשרים).

אנו מאמינים ש"דברים טובים קורים לאנשים טובים כל הזמן", בשביל לשמור על מוטיבציה צריך לשמור על חיוך. עובדי החברה זוכים ליחס מבין ותומך בכל בקשה ועזרה, קטנה ככל שתהייה. אנו מקפידים לקיים ערבי גיבוש אחת לשבועיים, ואחת לחודש ארוחות מפוארות על חשבון החברה.

רוצה לדעת עוד?

צור קשר עם
Deja vu cosmetics

מלא פרטיך בטופס הבא ונציגי Deja vu cosmetics יחזרו אליך עם תשובות לכל השאלות
תחילת עבודה מיידית