עבודה בלונדון

ביטוח נסיעות

בארץ הכל הרבה יותר פשוט. אתה יודע איפה כל דבר נמצא וגם אם אתה לא יודע אין לך קשיי שפה או הבדלים מנטליים. ואם אתה עומד באמצע תל-אביב ושואל איך מגיעים לאיכילוב תוך דקה תמצא את האדם שיראה לך את הכיוון. בחו"ל המצב קצת שונה. אתה לא תמיד מכיר את הסביבה, אתה לא דובר את השפה ודמיין לך שאתה מנסה לשאול משהו עוברי אורח שלא עונים לזרים.... קח את הסיטואציה, ודמיין כי בנוסף לכל זה אתה גם זקוק לטיפול רפואי.
הדוגמא שהבאנו היא קיצונית אך היא באה כדי להמחיש את חשיבות הביטוח הרפואי כאשר נוסעים לחו"ל. אנשים שונים נוסעים לטייל או לעבוד בחו"ל במקומות שונים בעולם ולפעמים אופי הנסיעה שונה לחלוטין ולכן יש להיערך בהתאם ולרכוש עוד לפני הנסיעה ביטוח נסיעות הכולל כיסויים לכל הסיכונים האפשריים בנסיעה המדוברת.

ביטוח רפואי בא להבטיח כי במצב חירום בריאותי בארץ זרה במידה ונזקקתם לטיפול רפואי או להבאה לטיפול רפואי יהיה מי שיישא בהוצאות. ביטוחי נסיעות מכסים הוצאות בעבור: טיפולם ואשפוזים בחו"ל, פינוי באמבולנס בחו"ל, פינוי בהטסה חזרה לארץ במידת הצורך, עזרה ראשונה בטיפול שיניים, מימון לתרופות עוד. לכל נסיעה מותאמת פוליסה עם כיסויים לפי אופיה ע"מ שתוכלו ליסוע לחו"ל לעבוד ולטייל בראש שקט.

אם אתם לקראת נסיעה לעבוד בחו"ל כדאי לכם קודם כל לבדוק את ביטוח חברת האשראי שלכם. חלק מחברות האשראי מספקות ללקוחותיהם ביטוח נסיעות בחינם. הביטוח המדובר הוא בסיסי אך יש כאלה שיאמרו שזה מספיק להם והם נוסעים עם ביטוח כזה בראש שקט....
אופציה נפוצה נוספת היא לרכוש ביטוח נסיעות בקופת החולים. קופות החולים הן שחקן חדש (יחסית) בתחום ביטוחי הנסיעות וגם הן משווקות ביטוחי נסיעות לנוסעים לחו"ל.
כן או כך תוכלו כמובן לפנות באופן ישיר לחברות הביטוח עצמן ולרכוש חבילת כיסויים שתתאים לנסיעתכם.

רוצה לעשות ים כסף בעבודה בחו"ל?

מלא ושלח את פרטיך בטופס הבא ונציגי החברות המובילות ב יחזרו אליך עם הצעות עבודה משתלמות