דף הבית מי אנחנו הוסף למועדפים הפוך לדף הבית צור קשר
ג'ובניק - לטייל ולעבוד בעולם
עבודה בפורטוגל
ג'ובניק >> דף הבית >> חיפוש עבודה >> נייצ´ר גיפט

לוח עבודה

עבודות בכל העולם

נייצ´ר גיפט

אווירת העבודה הטובה ביותר אשר תוכלו לבקש, תוכלו למצוא אצלנו! אנו מאמינים, בחברת נייצ´ר גיפט, שאחרי ה"דחיפה" הראשונה שלכם לעבר המכירה הראשונה, ואפילו השנייה והשלישית והרביעית, במתן יד חופשית בהקשר של איך למכור, כמה שעות לעבוד וכיוצא בזה. לא תבינו מה זה הנאה מעבודה, עד שלא התחלתם להרוויח אצלנו!

מכירות מוצרי קוסמטיקה בחו"ל
מכירות מוצרי קוסמטיקה קיימות כבר עשרות שנים ומהוות חלק משמעותי לכלכלה, כחלק מתעשייה ענפה. על מנת לגרוף עמלות יפות מאוד לכיסכם, כל שתידרשו הוא לבצע הדגמה פשוטה לעוברי אורח, אשר צריכה להיות הגורם המשפיע למכירות שלכם. תוסיפו קצת יכולת רטורית של טקסט שפשוט צריך לזכור בעל פה, ויש לכם עבודה שלא תרצו לעזוב לעולם! תוכלו למכור את מוצרי ים המלח שחברת נייצ´ר גיפט מוכרת לעוברים ושבים כקנייה ספונטנית או כקנייה מכוונת כמתנת יומולדת למשל. איך שלא, העבודה יכולה להיות רווחית ביותר והיא אמצעי של צבירת כסף לטיול, ללימודים או לקניות אינסופיות!

המקום הכי טוב לעבוד בו
כחברת מוצרי קוסמטיקה טבעיים מים המלח, אשר נמצאת בקליפורניה אתם יכולים להרוויח כפליים - גם עבודה עם חבר´ה צעירים ומנהלי מכירות שיכולים ללמד אתכם את כל רזי המקצוע, וגם אפשרות לעבוד במקום הכי מגניב בעולם בכלל ובארה"ב בפרט, ללא ספק! נייצ´ר גיפט גם גרפה רווחים לא רעים בזכות הכשרה נכונה בעבר של עובדיה, ומכיוון שהבינה את סוד ההצלחה, היא ממשיכה זה שנים באותה מתכונת של הכשרה ובעזרת עבודה עם אנשים צעירים ושאפתניים, המעוניינים וגם מסוגלים להצליח בתחום המכירות בעגלות בקליפורניה!

עמידה ממושכת בעבודה
מלבד סיפוק צרכי הלקוחות בעזרת מינרלים ביו-אורגניים, ניתן למצוא שקליפורניה היא מדינה חמימה, מלאה באנשים חסרי דאגות, אשר רובצים כל הסופ"ש בחופי האוקייאנוס, וכשנמאס להם הולכים למסיבה פרועה באל.איי או בסן-דייגו! אז בהקשר הזה, גם אם לכם יימאס לעמוד שעות רבות על הרגליים, תוכלו לעבוד כמה שעות ואז לצאת להתרענן ולהכיר כמה סטודנטים אמריקאיים, ולחזור אחרי לילה של שיכרון חושים, במובן החיובי כמובן!

תמונה:מתוך:
פרטים ליצירת קשר
מיקום:

איש קשר:

מספר טלפון:

שם:  
טלפון:  
מייל:  
סמן לאישור תקנון האתר
 
 
עלינו  |   טיפים למטיילים |  שירותים |  גלריה |  מידע שימושי |  פרסום באתר |  סוכן חכם |  SMS אישי |  הרשמה |  התחברות |  מפת אתר

גובניק משמש מקור מרכזי והגדול מסוגו - למידע עבור מחפשי עובדים ומחפשי עבודה בחו"ל. עקרון הפעולה הוא פשוט ומהפכני - הקמת מנגנון בינלאומי ללא גבולות לתפעול מאגר מידע דינמי של כל אותם גורמים המחפשים עבודה במקומות שונים בעולם - ולגייס מנגד את כל אותם אנשים המחפשים לעבוד. כלכך פשוט - כלכך הגיוני - כלכך מהפכני!!! המטרה של ג´ובניק להפוך עבור חיילים משוחררים את נושא חיפוש העבודה בעולם, העבודה באירופה או העבודה בארה"ב ליעיל, מהיר, נוח, זול וזמין לכול.