דף הבית מי אנחנו הוסף למועדפים הפוך לדף הבית צור קשר
ג'ובניק - לטייל ולעבוד בעולם
עבודה בפורטוגל
ג'ובניק >> דף הבית >> חיפוש עבודה >> ואן גוך

לוח עבודה

עבודות בכל העולם

ואן גוך

אמנם לא מוכרים ציורים של הצייר ואן גוך עצמו, אבל רק השם נותן לכם אינדיקציה לכמה החברה שלנו לציורי שמן, כבר כל כך מוטמעת בתוך הכלכלה ההולנדית! וברגע שהשמש שוקעת, העבודה נגמרת והכיף האמיתי מתחיל. והחלום לצאת מהלחץ העירוני בארץ, יכול להיגמר בדירה בפרברי אמסטרדם או נירנברג. בינתיים אנו מחכים לכם כאן, במדינה הרגועה ביותר בעולם.
שלכם, חברת ואך גוך - חברה למכירת ציורי שמן בהולנד.

שיטות מכירה D2D
רוצה כסף ומהר? שיטת המכירה מדלת לדלת כבר הוכיחה את עצמה אלפי פעמים. בעבר הייתה זו שיטה מצוינת להשיג מכירה, וכיום היא אמנם פחות מקובלת, אבל במדינות אירופה השלווה היא עדיין מצליחה! ואן-גוך כבר שברה כמה שיאי מכירות בהולנד, בעיקר בגלל שמצאנו את השיטות הנכון כדי להגיע לליבם (ולכיסם) של ההולנדים! כבר מהתחלה ניתן לסגור מכירות יפות, כיוון שהביקוש לא נגמר וגם אם קשה, אתם נמצאים ביחד עם עוד סוכן או סוכנת אשר מדברנים אתכם, או אתם אותם, להמשיך לעבוד!

ציורי שמן בהולנד
מעצם היותם אנשים רגועים (בין אם זה באופן טבעי או אם לאו), ההולנדים תמיד מוכנים ליהנות מהטבע ומהנופים סביבם - גם בבית כשהנוף תלוי על הקיר!!! חברת ואן-גוך לציורי שמן זיהתה את הביקוש הזה, ולכן אנו כעובדי הנהלת החברה, פתחנו את העסק על למנת למכור את אותן תמונות לתושבי אמסטרדם, רוטרדאם ובערים נוספות ברחבי, לרבות פרבריהם!

מכירות שטח ללא ניסיון
חברת ואן-גוך אינה מבקשת ניסיון קודם מאנשי המכירות שלה, אלא רק רצון גדול להצליח במכירות בהולנד! גם שפה זרה כמו אנגלית היא לא תנאי הכרחי, מכיוון ואת רוב הדיבור תצטרכו לשנן בעל פה בעזרת אותיות בעברית! העבודה היא לא קשה בהכרח, וכמו שאומרים: קשה יש רק בלחם! העבודה יכולה להניב לכם אחוז מכירות גבוה במיוחד! מי שיזכה לעבוד בחברתנוו, יוכל כל יום או יומיים לצאת בחברתנו לפאב מקומי או לטיול אופניים בשעות הפנויות. בימי שישי או שבת יושבים בסעודת שבת ונהנים מאווירה ישראלית כמו בבית!!!

תמונה:מתוך:
פרטים ליצירת קשר
מיקום:

איש קשר:

מספר טלפון:

שם:  
טלפון:  
מייל:  
סמן לאישור תקנון האתר
 
 
עלינו  |   טיפים למטיילים |  שירותים |  גלריה |  מידע שימושי |  פרסום באתר |  סוכן חכם |  SMS אישי |  הרשמה |  התחברות |  מפת אתר

גובניק משמש מקור מרכזי והגדול מסוגו - למידע עבור מחפשי עובדים ומחפשי עבודה בחו"ל. עקרון הפעולה הוא פשוט ומהפכני - הקמת מנגנון בינלאומי ללא גבולות לתפעול מאגר מידע דינמי של כל אותם גורמים המחפשים עבודה במקומות שונים בעולם - ולגייס מנגד את כל אותם אנשים המחפשים לעבוד. כלכך פשוט - כלכך הגיוני - כלכך מהפכני!!! המטרה של ג´ובניק להפוך עבור חיילים משוחררים את נושא חיפוש העבודה בעולם, העבודה באירופה או העבודה בארה"ב ליעיל, מהיר, נוח, זול וזמין לכול.